25.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Rapotice B vydřely výhru s Dukovany B

14

V souboji dvou rezervních týmů zvítězili domácí Rapotice nad Dukovany 3:2 gólem z 89. minuty zápasu

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Za velmi příjemného fotbalového počasí přivítali na svém hřišti fotbalisté Rapotic o záchranu bojující tým z Dukovan. Hosté potřebovali v tomto zápase nutně bodovat. Jenže začátek utkání vyšel mnohem lépe domácímu celku který poslal ve 4. minutě do vedení Martin Laš -1:0. Hosté však našli poměrně rychlou odpověď, když se ve 13. minutě trefil Adam Ducký, který tak vyrovnal na 1:1. Vypadalo to že zápas slibuje gólovou podívanou jenže obě mužstva dokonce poločasu již žádnou brankovou příležitost nezužitkovali. Tak proto se také odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 1:1 a zápas sliboval ještě napínavou zápletku, což se nakonec i potvrdilo

Domácí v závěru zápasu urvali výhru

Ve druhém poločase přišly opět dva rychlé góly. V 50. minutě vrátil domácímu celku vedení Michal Matoušek a domácí celek tak vedl 2:1. Radost domácího gólu byla tentokrát ještě mnohem kratší než v prvním poločase, když o dvě minuty později srovnal na 2:2 Petr Kylíšek. Hosté se tak opět dostali do zápasu a v některých momentech mohli dokonce i rozhodnout ale jejich koncovka byla žalostná. Když už se zdálo, že body se přece jen nakonec budou dělit, v 89. minutě potrestal hostující tým David Horák, který tak zařídil že všechny body nakonec zůstaly v Rapoticích.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Do Rapotic jsme odjeli zápas v podstatě jen odehrát, protože ještě několik hodin před zápasem jsme nevěděli jestli se vůbec sejdeme. Samotný zápas byl pro nás nakonec více hratelnějsí než jsme čekali. Sice jsme dvakrát prohrávali,ale vždy se nám brzy podařilo srovnat a v závěru jsme dokonce měli několik dobrých šancí na otočku v zápase. Brankáře domácích se nám ale překonat nepodařilo. Domácí bohužel pro nás v poslední minutě přidali třetí gól a tak nakonec odjíždíme z Rapotic s prázdnou.