16.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Černá Hora v dlouhém oslabení zvládla uhrát bod

9

Již v 7. minutě byl vyloučen hostující brankář Trávníček, to ale hosty nezlomilo a naopak přes dvougólovou ztrátu dokázali zápas dotáhnout k vyrovnanému stavu a sebrat domácím 2 body.

Začátek jak na horské dráze

V prvním jarním utkání přivítaly Jedovnice mužstvo z Černé Hory. Domácí fanoušci však příliš nadšení být nemohli. Ve 4. minutě se o to postaral Štěrba a poslal hosty do vedení. Netrvalo dlouho a hostům se náhle zápas začal hroutit. O 3 minuty později se provinil proti pravidlům brankář Trávníček, kdy zahrál rukou mimo vápno a zhatil gólovou přiležitost. Rozhodčí Roučka neváhal a ihned vytáhl červenou kartu. Přesilovku se domácím podařilo využit v 15. minutě, kdy se po kombinaci po ose Kučera - Pernica dostali až před bránu a druhý jmenovaný potvrdil roli střelce a srovnal stav utkání. Za tohoto stavu se také šlo do kabin

Závěr patřil hostům

Druhá půlka se nesla ve znamení sílícího tlaku domácích, který vyústil ve dvě branky domácího Kučery. Vypadalo to, že zápas si domácí pohlídají, jenže opak byl pravdou. Hosté v 78. minutě vyrovnali zásluhou Jarůška a o 5 minut později dokonce srovnali. Hrdinou hostujících fanoušku se stal svým druhým gólem Štěrba a jeho gól byl nakonec tím rozhodujícím. Opět se tedy tyto dva týmy rozešly smírně po jednom bodu, stejně jako na podzim v Černé Hoře, kde zápas skončil 1:1.