12.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Borová Lada vyloupila Zbytiny, rozhodl Hovorka

14

Sobotní dvanácté kolo okresní soutěže na Prachaticku svedlo k vzájemnému souboji Zbytiny, které přivítaly Borovou Ladu.

Hovorka hrdinou

O osudu utkání ve Zbytinách rozhodla jediná branka, o kterou se v prvním poločase postarali hosté. Ve 29. minutě se k míči dostal Václav Hovorka a zkušený útočník Borové Lady překonal brankáře Kovandu. Domácí se následně pokoušeli po zbytek utkání o vyrovnání, proti byla však obrana Hraničářů společně s brankářem Vítězslavem Dvořákem, jenž si připsal druhé čisté konto v sezoně.

Borová Lada tak vyloupila Zbytiny a po výhře 1:0 si udržela čtvrté místo v tabulce.

TJ Zbytiny
V. Kovanda [-] - M. Zlomek [-] , J. Véber [-] , J. Policar [-] , K. Hettner [-] - J. Motyčák [-] , L. Radvanovský [-] , M. Balica [-] , P. Lebeda [-] , . Hudák [-] - J. Kazar [-]

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , R. Kurej [-] , M. Horejš [-] , R. Kliment [-] , M. Brož [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

ŽK: 7. L. Pivoňka - 37. M. Horejš , 84. M. Brož , 90. J. Čech .
Hráči zápasu: V. Hovorka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BARTÁK Tomáš - DATSENKO Mykhailo, ŠNAJDR Martin (N).