V Počítkách nerozhodně

27

Hosté v Počítkách sahali po třech bodech. Domácí nakonec dokázali vyrovnat.

Hosté po půli vedli

Počítky vstoupily do utkání aktivně, ale šance ztroskotaly na finální přihrávce. Hosté se osmělili v průběhu prvního poločasu a svůj tlak korunovali vedoucí brankou. Radek Kaňka napřáhl z hranice vápna a perfektní střelou do šibenice poslal Jamné do vedení - 0:1. Jamné i nadále bylo aktivnější a lépe kombinovalo. Poločas vyhrálo zaslouženě.

Domácí po přestávce srovnali

Druhý poločas byl ve znamení dobývání hostující branky, ale šance domácího Koudelky využita nebyla. Jamné hrozilo z brejků, ale všechny jejich pokusy zneškodnila domácí obrana v čele s dobře chytajícím Tomanem v brance. Zasloužené vyrovnání přišlo v 75. minutě, kdy dostal střídající Martin Zelený prostor na velkém vápně a tvrdou střelou propálil Špejtka v hostující brance - 1:1. V dalším průběhu už branka nepadla.

SK Transformátor Počítky
Lukáš Sláma (hráč): Díky absencím a zraněním jsme hráli v hodně improvizovaném rozestavením a na hře to bohužel šlo znát. Nedařila se nám kombinace. Díky nasazení jsme dokázali vyrovnat, ale na víc prostě dneska nebylo.

Počet diváků: 150. Rozhodčí: MAAR Michal - CHROMÝ Karel, FRYČ Vlastimil.