15.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Pacov zaskočil Okříšky

16

Domácí dali zapomenout na poslední výkony a přejeli Okříšky.

Domácí po půli vedli

V 8. minutě udělala obraná hostí chybu v rozehrávce, míče se zmocnil Štefl, který předložil Tomáši Faltýnkovi a ten poslal balón do sitě - 1:0. Pacov byl nadále lepším týmem, ale velké šance se nepovedlo proměnit. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas si pro přítomné fanoušky připravil gólové hody. V 55. minutě přízemní ranou srovnal hostující Veleba - 1:1. O devět minut později se k míči dostal Tomáš Mauer a po 80 metrů dlouhém sprintu a křižné střele poslal Pacov do vedení - 2:1. O tři minuty později bylo ještě veseleji. Heřman skvěle našel před brankou Vláďu Štefla a ten už měl lehkou práci - 3:1. 87. minutě krásnou střelou o tyč snížil na 3:2 Bence, ale pak už se radovali pouze domácí. V 89. minutě se ukázali dorostenci. Holejšovský posunul na Lukáše Kubů, ten našel ve vápně Luďka Šlechtu a ten Pacovu vrátil dvoubrankové vedení - 4:2. V poslední minutě řádné hrací doby se po rohovém kopu do balónu opřel Tomáš Kabíček a soupeři odbila pátá - .