16.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Chotěboř porazila Vrchovinu

23

Domácím vyšly starty do obou poločasů a díky výhře se dotáhly na čelo tabulky.

Domácí po půli vedli

Začátek zápasu patřil domácím, když díky Musílkovi hlavou po standardní situaci otevřeli skóre - 1:0. V průběhu půle měli chotěbořští několik jasných příležitostí, ale neproměnili je. Soupeř se k větší šanci dostal krásnou střelou z třiceti metrů, ale zde skvěle zareagoval domácí brankář Dobrovolný.

Domácí si vedení pohlídali

Začátek druhé půle se nesl ve stejném duchu té první. Po dvou nadějných akcích se k té třetí dostal Bouma a prostřelil Sáblíka - 2:0. Do konce utkání už žádná branka nepadla, i když šance byli na obou stranách.

FC Chotěboř
Martin Jakeš (trenér): Vzhledem k našemu postavení v tabulce jsme chtěli tento zápas zvládnout. Vstupy do začátků utkání jsme měli dobré, konce poločasů horší. Asi nejvíce mě mrzí neproměněné vyložené šance a zranění některých hráčů. Výhru beru jako zaslouženou.