16.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Domácí o gól předčili nebezpečné Malenovice

6. J. Foltýn , 44. A. Horsák (p.) - 36. V. Šrajer
7

Domácím se povedl reparát z minulého kola a vyhráli 2:1

Zásluhou Foltýna šli domácí rychle do vedení

Psala se 6. minuta zápasu a domácí si vzali slovo. Po pěkné kombinační akci přišel na řadu Jan Foltýn a hezky z malého vápna vstřelil branku. Hosté vyrovnali ve 36. minutě zásluhou Šrajera. Ten se prosadil po hezké individuální akci. Domácí však stihli ještě do poločase překlopit misky vah na svoji stranu. Ve 44. minutě zápasu přišel na řadu pokutový kop, který bezpečně proměnil Horsák. Poločasový výsledek tak byl 2:1 pro domácí.

Ve druhém poločase se už branky žádný tým nedočkal

Ve druhém poločase se už žádné branky nekonaly ani na jedné straně. Domácí měli více ze hry a převážně ji kontrolovali. Na konci zápasu se přece jenom Malenovice osmělily a zahrozily taky. Bohužel pro ně však vyrovnávací branka nepřišla. Zápas tak skončil 2:1 pro domácí.

TJ Topolná
Ondřej Hoferek: Naše výhra je zasloužená. Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu. Malenovice postupně hru i skóre vyrovnaly. Atmosféra byla místy hustá, když to hostující trenér zbytečně hecoval. Ve druhé půli už byl ale celkem klid. Jsem rád, že jsme utkání zvládli, protože jsme potřebovali vyhrát.

TJ Topolná
J. Mikel [-] - A. Pavlica [-] , A. Lapčík [-] , D. Zelinka [-] (84. D. Podlas [-] ) , A. Sedlář [-] - J. Hoferek [-] (88. J. Mikoláš [-] ) , P. Hoferek [-] , P. Haša [-] , A. Horsák [-] , A. Otáhal [-] - J. Foltýn [-] (75. D. Dohnal [-] ) -

FC Malenovice
A. Juráň [-] - O. Ezr [-] , V. Gazda [-] , J. Novák [-] - I. Kornieiko [-] , V. Šrajer [-] , P. Menša [-] , P. Páleníček [-] (68. A. Martini [-] ) - M. Bartek [-] , D. Torma [-] , R. Jašík [-] (68. P. Vidlář [-] )

ŽK: 41. A. Sedlář , 47. A. Lapčík , 72. A. Horsák , 90. P. Hoferek - 12. A. Juráň , 30. J. Novák , 44. R. Jašík .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Katrňák Milan - BLAHO Cyprian (N), ŠENKEŘÍK Miroslav (N).