16.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

Favorit klopýtl na hřišti Prakšic

7

Hostující fotbalisté bojující o postup do vyšši soutěže nestačili na domácí fotbalisty, kteří jsou namočeni v sestupových vodách

Začátek hostům nevyšel

Diváci si ještě ani příliš nesedli ke svým kelímkům s pivem a už byli svědky první branky. Hned v páté minutě se trefil Sukup. Vyrovnání přišlo z kopačky Kowalíka, který hezky obstřelil domácího brankáře. Ve 40. minutě šli hosté do vedení díky bývalému ligistovi Šumulikoskimu. Ten se s ničím nepáral a krásnou střelou ze 40 metrů přehodil domácího brankáře. Gól do šatny přidal ještě svým druhým gólem Kowalík a pro mnohé se zdálo býti hotovo. Poločasový výsledek tak byl 1:3 pro hosty.

Hostům opět nevyšel vstup do poločasu

Domácí nečekali na svůj kontaktní gól dlouho. Hned ve 47. minutě zápasu se trefil za domácí podruhé Sukup. V 68. minutě se domácí dočkali vyrovnání hezkou střelou Kočicy a bylo vymalováno. Zápas tak nakonec skončil 3:3.

TJ Sokol Ořechov
Jiří Kowalík: Začali jsme tradičně špatně a dostali hned gól. Pak jsme hráli dobře a vyrovnali a šli do vedení krásným gólem Šumiho když ze 40 metrů přehodil gólmana. Já říkám, buďme rádi za takové borce, kteří udělají něco takového kvůli čemu se chodí na ty nižší soutěže. Myslím, že to bylo pro všechny co byli na stadionu něco pěkného. Druhý poločas a další špatný vstup a tím jsme dali domácím šanci a ti ji využili. Máme bod z venku a to je málo. Měli jsme to líp dohrát.

TJ Sokol Prakšice
L. Lysoněk [-] - J. Dedík [-] (70. V. Gajdušek [-] ) , R. Liška [-] (58. P. Šůstek [-] ) , J. Kočica [-] , J. Slavíček [-] , M. Helísek [-] (81. A. Karlík [-] ) , R. Sukup [-] , J. Dynka [-] , M. Řezníček [-] (58. J. Fijalík [-] ) , D. Řezníček [-] , F. Jahoda [-]

P. Kozelek [-] (36. F. Bačák [-] ) - T. Jakubíček [-] , S. Malůš [-] , J. Prachman [-] (46. D. Hynčica [-] ) , J. Kolařík [-] (80. P. Mazúch [-] ) , R. Trlida [-] , T. Durna [-] (80. R. Špendlík [-] ) , A. Červinka [-] , J. Kowalík [-] (68. D. Váňa [-] ) , V. Šumulikoski [-] , P. Bartošík [-]

ŽK: 88. F. Jahoda - 88. A. Červinka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: TUREČEK Tomáš - BABUŠÍK Josef (N), ANDRÝSEK Zdeněk (N).