14.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

Malenovice nakonec vítězství neudržely

10

Hosté na svého soka vletěli velmi rychle, ale nakonec ani to na tři body nestačilo

Třetí minuta zápasu - 0:2

Malenovice naletěly na svého soupeře hned od prvních minut a domácí nevěděli, kam dřív skočit. Hned ve třetí minutě po balónu do 16tky od Šrajera, se dostal do šance Menša, kterého vychytal domácí gólman, ale na dorážku Bartka již byl krátký. Než se domácí vzpamatovali, vytahovali míč ze své sítě podruhé. Po akci Bartka byl znovu v šanci Menša, jenže po bloku obrany nedokázal zakončit, ale míč se odrazil k Tormovi, ktery trefil placírou přesně k pravé tyči. Kdyby Malenovice do 20.min vedly 4:0 nemohl by nikdo nic namítat. Bohužel zlom v zápase nastal právě v těchto minutách, kdy se zranil hostující Kovalenko. Bohužel přeskupení sestavy Malenovicím uškodilo. Zlechov vycítil šanci a chytil druhý dech. I přesto že šance byly do poločasu na obou stranách, tak to byly právě domácí, kteří zaslouženě snížili. Salinger se uvolnil kolem Ezra, naservíroval krásný balón před bránu, kde trefil ve skluzu Deutsch mimo dosah Mikláše.

Domácí ve druhém poločase zápas otočili

Druhý poločas byl nahoru a dolů. Zvonily tyče na obou stranách, ale pouze už domácí dvakrát udeřili. Nejprve se trefil z přímého kopu Jurča a posléze 16tiletý Němčický potrestal špatnou komunikaci tří hostujících hráčů. I když hosté měli v závěru velký tlak a mnoho šancí, Zlechov tři body udržel.

FC Malenovice
Dominik Torma: Remíza by asi z hlediska šancí byla zaslouženější, ale jejich proměňování vyznělo lépe pro domácí.

SK Zlechov
M. Červinka [-] - A. Duchtík [-] , T. Jurča [-] (65. T. Daněk [-] ) , S. Šmíd [-] (25. D. Deutsch [-] ) , M. Salinger [-] , F. Kedra [-] , H. Vaněk [-] (75. M. Němčický [-] ) , M. Bělaška [-] , T. Vaněk [-] , L. Machala [-] , I. Golian [-]

F. Mikláš [-] - J. Novák [-] , V. Gazda [-] , T. Lhotský [-] - I. Kornieiko [-] , O. Ezr [-] , V. Šrajer [-] , I. Kovalenko [-] (21. A. Martini [-] ) , P. Menša [-] (83. P. Vidlář [-] ) - M. Bartek [-] , D. Torma [-]

ŽK: 47. L. Machala , 86. T. Vaněk - 51. O. Ezr , 61. I. Kornieiko , 91. M. Bartek . ČK: 89. I. Kornieiko .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: KOTAČKA Rostislav - ZPĚVÁK Petr, SCHNÜRMACHER Filip.