--

Nové Sady zaskočily Kozlovice a získaly tři body

3. R. Sobek , 30. M. Ambrož (p.) , 63. A. Nguyen - 37. P. Michl , 47. A. Řehák (p.)
13

Překvapení se dočkali fanoušci Nových Sadů, když jejich tým v rámci 19. kola divize E porazil Kozlovice 3:2.

První půle přinesla čtyři branky

Nové Sady do utkání vstoupily nejlépe, jak mohly. Už ve 3. minutě se po ztrátě soupeře dostal do samostatného nájezdu Rostislav Sobek a střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 30. minutě bylo ještě veseleji, když sudí Lukašík nařídil po ruce pokutový kop. K penaltě se postavil Martin Ambrož, jenž umístěnou střelou nedal brankáři šanci zasáhnout - 2:0.

Poté se prosazovali hosté. Ve 37. minutě snižoval skórena rozdíl jedné branky Patrik Michl, který doklepl míč do sítě z bezprostřední blízkosti - 2:1. Poté hosté v náporu pokračovali a srovnali stav v nastavení prvního poločasu. To byl pro změnu odpískán pokutový kop na druhé straně a ten bezpečně proměnil Alex Řehák a srovnal skóre na 2:2. O poločase tak byl stav vyrovnaný.

Nové Sady rozhodly ve druhém poločase

Druhý poločas už nabídl jen jednu branku. Konkrétně v 63. minutě, kdy Ambrož centroval míč před bránu, kde si jej ve schrumáži našel Anh Tuan Nguyen a ten prostřelil míč za zády Obziny - 3:2.

Tento stav vydržel až do konce utkání, Nové Sady tak porazily Kozlovice 3:2, což jim zajistilo průběžné sedmé místo v tabulce.