13.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2023-2024

Bludovice jely do Doubravy obhájit výhru z minulého kola, povedlo se

28. T. Bielan , 90. R. Hogh (p.) - 8. M. Mikulec , 19. M. Mikulec , 30. D. Dorozlo
5

Ani v tomhle zápase fotbalu terén moc nepomohl

Hostům to střílelo

Jak už jsem zmínil, ani tady nebyl terén ideální, s kombinací byli potíže, a tak už v osmé minutě napřáhl z 25 metrů Mikulec a trefil šibenici. Výstavní branka. Mikulec byl se střelbou dnes při chuti, a když byl s míčem na hranici vápna, tak opět vystřelil, tentokrát technicky, a opět z toho byl gól - 2:0! Poté se do hry dostali i domácí, hosty zachránila branková konstrukce - zvonila tyč i břevno. Samozřejmě podržel i skvěle chytající Lipták. Po jeho výkopu slunce osilnilo jednoho z hráčů Bludovic, který tak namazal domácím na gól, Bielan střelou k tyči snížil na 1:2. Ve 30. minutě další pěkná branka hostů zpoza šestnáctky, tentokrát Dorozla, který napravil své zaváhání. Poločas skončil stavem 1:3.

Penalta v závěru

Ve druhém poločase byla hra vyrovnanější, přelévala se ze strany na stranu a čas plynul, což vyhovovalo hostujícím Bludovicím. Terén s rozbíjel čím dál víc, přibývalo tak nepřesností. Až do samého závěru se nic důležitého nestalo, v poslední minutě nařídil sudí penaltu pro domácí. Hosté pociťovali pocit křivdy, jelikož ta samá situace se odehrála už v první půli, ale penalta ve prospěc hostů se tehdy nekopala. K penaltě se postavil Hogh a proměnil, na srovnání ovšem čas nebyl, jelikož rozhodčí odpískal hned po rozehrání konec. Bludovice tak po druhé výhře v řadě stoupají tabulkou.

FC Horní Bludovice
Trenér Libor Dolanský: „Vyzdvihl bych celý tým za bojovnost, body a posun tabulkou. Nejvíce však asi střelce dvou gólů Mikulce."

Baník OKD Doubrava
M. Frolík [-] (46. D. Bos [-] ) - P. Bambuch [-] , D. Ženíšek [-] (87. T. Majewski [-] ) , K. Antal [-] , M. Lipták [-] , R. Konesz [-] , R. Hogh [-] , . Pokorný [-] (77. [-] ) , P. Cina [-] (61. P. Szkatula [-] ) , T. Bielan [-] (87. A. Kvapil [-] ) , V. Gajda [-]

D. Lipták [-] - L. Dvořák [-] , T. Tyrlik [-] (35. Š. Cásek [-] ) , F. Slivka [-] - R. Zika [-] , D. Dorozlo [-] (77. M. Ryszka [-] ) , M. Zika [-] , D. Polášek [-] , M. Mikulec [-] - E. Béreš [-] (61. M. Schindler [-] ) , M. Michalík [-] -

ŽK: 14. M. Lipták , 55. . Pokorný - 10. D. Lipták , 57. M. Mikulec , 75. M. Holinka .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: KRAMNÝ Rostislav - NEMEC Jozef, VUDARČÍK Michal (N).