11.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Lipůvka byla na Jedovnice krátká, Pernica potvrdil druhé místo mezi střelci

12

Velice hezký fotbal hrála obě mužstva a šancí bylo vidno dosti. Byli to ale domácí, kdo jako první udeřili a určili jak zápas dopadne.

Sedláček posunul domácí do vedení

Do utkání s Jedovnicemi vstoupili hosté dobře a aktivně, akce z kraje střídala akci a jedna skončila po zakončení Hochmana na břevně. Byl to ale domácí tým, který rozvlnil siť jako první, když se v 15. minutě krásnou střelou prosadil Sedláček. Velmi vyrovnaný průběh prvního poločasu už žádnou branku nepřinesl. Oba týmy hrály velice pěkný fotbal. Konec první poloviny 1:0 pro Jedovnice.

Pernica potvrdil výhru

Druhý poločas opět začli aktivněji hosté. Tlačili soupeře a až na rychlé protiútoky si domácí nic moc nevytvořili. Velkou šanci Kučery vytlačil domácí brankář na břevno a podržel svůj tým. V 73. minutě rozhodčí neviděl ruku domácího záložníka, který tak založil rychlou akci kde předložil lahůdku domácímu Pernicovi, který už měl jednoduchou práci s umístěním míče do prázdné brány 2:0. Jedovnice si zbytek zápasu pohlídaly a připsaly si další výhru.

SK Jedovnice
David Kučera (hráč): Lipůvka přijela do Jedovnic s velkým nasazením a hrála ofenzivní fotbal ovšem si nedokázali vytvořit vyložené gólové šance a kromě jedné střely do břevna příliš nebezpeční nebyli. My jsme odvedli standartní výkon a 3 body zůstaly v Jedovnicích.

ASK Lipůvka
Robin Bohatec (hráč): Gratulace do Jedovnic. Ani tentokrát nám to nevyšlo a bohužel i přes velmi dobrý výkon odjíždíme poraženi.

P. Pešička [-] - M. Gryc [-] (81. A. Dědeček [-] ) , K. Vintr [-] (74. P. Pernica [-] ) , J. Hudec [-] , J. Sedláček [-] , V. Pernica [-] , T. Blatný [-] , Š. Staněk [-] (46. M. Tetur [-] ) , D. Kučera [-] , J. Galita [-] , J. Gromský [-]