8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Jiskra předvedla velký obrat, přesto se musela obávat o tři body

21

V 8. kole v Radostíně sehrála utkání s Jiskrou z Víru. Zápas měl divoký průběh, kde skvěle začali domácí, ale poté dostali 6 gólů, ale v závěru se nadechli k remíze.

Skvělý začátek domácích, poté vyrovnání hostů

První poločas byl velmi odlišný, začátek utkání si podmanili domácí, po chvíli hráli hosté.  Ve 12. minutě otevřel skóré domácí Daniel Staněk. V 18. minutě tento hráč zvýšil na 2:0 a vypadalo to dobře s Radostínem, ale po chvíli pro domácí nastala temná pasáž. Ve 25. minutě snížill Jiří Tomášek. A ve 29. minutě vyrovnal na 2:2 Radek Bukáček. Poté se hráči už nezmohli na góly a tak první poločas skončil 2:2.

Hosté dali 4 góly, domácí se ale nevzdali a začali dotahovat ztrátu

Druhý poločas byl opět rozdělený. Začátek patřil hostům, když prakticky rozhodli zápas ale v závěru domácí dokázali zápas hodně zdramatizovat. V 53. minutě vstřelil gól Martin Ondráček, poté se k němu v 69. minutě Tomáš Piskač. Na něj navázali v 75. minutě Ondřej Rychlý a v 78. minutě Adam Filip dal na 6:2. Ale domácí se sebrali a konec zápasu dramatizovali. V 80. minutě jiskru naděje dal domácím Ondřej Bradáč. O další dvě minuty později Miroslav Láznička snížil na 4:6 z pohledu domácích. A kontaktní gól v 85. minutě vsítil Radek Fňukal. Domácí měli ještě nějaký čas na to, aby zápas dokázali srovnat, ale to se jim už nakonec nepovedlo a prohrávají tak v divokém zápase 5:6.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
I. Dupal [-] - D. Hrbek [-] (46. M. Gregar [-] ) , J. Willisch [-] (46. L. Dvořák [-] ) , O. Bradáč [-] , R. Fňukal [-] , R. Večeřa [-] (80. M. Láznička [-] ) , F. Ochrana [-] , D. Staněk [-] , Š. Havlíček [-] , P. Dvořák [-] (46. J. Novotný [-] ) , A. Kališ [-]

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - K. Orel [-] , T. Piskač [-] , O. Rychlý [-] - J. Tomášek [-] , M. Svoboda [-] , F. Kintr [-] (88. D. Šenkýř [-] ) , D. Lahodný [-] - J. Coural [-] (72. A. Filip [-] ) , M. Ondráček [-] - R. Bukáček [-]

ŽK: 34. D. Hrbek - 87. F. Kintr .
Počet diváků: 84. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - GREGAR Zdeněk (N), SKOUMAL Vít (N).