3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Radostín opět vyzrál na silnou Rožnou

20

Ve 3. kole se v Radostíně představil silný tým SK Rožná. Jenže hosté v Radostíně často odjíždí bez bodů. Hosté to konečně chtěli změnit, ale stejně se jim to moc nepovedlo.

Poločas bez gólů

Oba týmy nastoupily ve slepených sestavách, ale i přesto si dokázaly vytvářet šance ať už po chybách obran nebo po dobrých kombinačních akcích. Bohužel pro oko diváka nebyli střelci úspěšní, jinak byl první poločas poměrně herně vyrovnaný, šance byly na obou stranách, ale branku nikdo nedokázal vstřelit. Oba dva týmy šly tedy do kabin za bezbrankového stavu. Osud utkání se tedy plně přenesl do druhého dějství.

Radostín došel k vítězství

Ve druhém poločase bohužel pro oko diváka byl průběh utkání stejný jako v první polovině. Domácí hráči začali hrát na brejky, což se jim nakonec osvědčilo jako dobrá volba. No a v 63. minutě přišel pro domácí Radostín první úspěch. Protože jeden z těchto brejků dokázal zužitkovat Karel Kučera a tím tak poslal domácí do vedení. Samozřejmě se začala projevovat únava z toho úmorného tepla a pomalu se utkání začalo měnit v tuhý boj. Rožná samozrejmě si šla za vyrovnáním a vytvořila na domácí tým tlak, který byl ale maximálně do vápna, dál se hráči nemohli dostat. Dále se také vyskytlo pár šancí, které měli jak domácí, tak i hosté, jenže žádný střelec se nedokázal prosadit. A tak se hosté opět nedočkali bodového přídělu, protože v Radostíně opět prohráli tím nejtěsnějším způsobem.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Ivo Dupal - brankář: Oba týmy nastoupily ve slepených sestavách, ale i přesto si dokázaly vytvářet šance ať už po chybách obran nebo po dobrých kombinačních akcích. Bohužel v zakončení nebyli střelci přesní a tak se do kabin šlo v horkém počasí za bezbrankového stavu. Na začátku druhé půle se dostal do brejku domácí Karel Kučera a zkušeně zakončil - 1:0. Poté se na hráčích již projevovala únava z horkého počasí a zápas se změnil v boj, ale i přesto se ještě vyskytlo několik šancí na obou stranách, ale střelci znovu nebyli přesní v zakončení nebo se vyznamenali oba brankáři. Utkání tak skončilo vydřeným vítězstvím domácích nejtěsnějším možnám rozdílem. hráč utkání: Karel Kučera

SK Rožná
Jiří Kroupa - kapitán: V Radostíně se nám dlouhodobě nedaří, což se bohužel potvrdilo i tentokrát. První poločas byl herně vyrovnaný a šance byly na obou stranách, gól ale nepadl. Po poločase hra probíhala podobně, ale hostům se podařilo prosadit z jednoho z jejich rychlých brejků. My jsme poté ma soupeře vyvinuli tlak a chtěli vyrovnat, ale náš tlak byl víceméně jenom po vápno, v něm jsme byli bezzubí. Takže i když to herně nebyla žádná katastrofa, prohra asi zasloužená, především za tu efektivitu v zakončení. hráč utkání: Jan Mrňous

I. Dupal [-] - O. Bradáč [-] , R. Večeřa [-] , L. Kozel [-] , J. Koudela [-] , Z. Gregar [-] (66. J. Willisch [-] ) , P. Gregar [-] (46. T. Staněk [-] ) , L. Dvořák [-] , K. Kučera [-] , P. Inwald [-] , F. Ochrana [-]