1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Blatnice zdolala jasně doma Předín a opustila po jednom dnu poslední mi

35. J. Trnka , 59. D. Lojka , 86. M. Sova , 89. M. Sova
17

Zápas mezi týmy Blatnice a Předín se stal výjimečným okamžikem pro fanoušky domácího týmu, když Blatnice zvítězila nad soupeřem v poměru 4:0.

Domácí se ujali vedení

Už od první minuty bylo patrné, že Blatnice má pevnou kontrolu nad hrou a snaží se převzít iniciativu. První branku utkání zaznamenal Jiří Trnka v 35. minutě, čímž poslal svůj tým do vedení 1:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas pokračoval stejně silným tempem, a to zejména díky vynikajícím výkonům hráčů jako Daniel Lojka, který přidal druhý gól pro Blatnici v 59. minutě. Svoji střeleckou formu ukázal i Milan Sova, když se dvakrát trefil do sítě soupeře. Jeho první branka přišla v 86. minutě a zvýšila skóre na 3:0, zatímco v posledních minutách utkání, konkrétně v 89. minutě, vstřelil Sova svou druhou branku a potvrdil tak konečný výsledek 4:0 pro Blatnici. Celkový průběh zápasu ukázal sílu a kvalitu týmu Blatnice, který se dokázal skvěle bránit, ale zároveň vytvářet nebezpečné útočné akce. Hráči byli skvěle načasovaní a spolupracovali jako tým, což vedlo k jejich vítězství nad Předínem. Tato výhra bude jistě sloužit jako povzbuzení pro budoucí zápasy a posílí sebedůvěru hráčů Blatnice. Fanoušci Blatnice měli důvod k oslavě, neboť jejich oblíbený tým předvedl skvělý výkon na hřišti a zaslouženě slavil vítězství 4:0 nad Předínem. Předín i přes porážku jako nováček soutěže skončil v první polovině tabulky po podzimní části.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Co k tomu dodat, asi protože jsme sezónu zakončili předčasně už v pátek.