12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Rudolf Šťáva z Liníku pomohl dvěma góly sestřelit Hrotovice z vedoucí příčky

19

Ve vyrovnaném zápase mezi Hrotovicemi a Lipníkem se hosté radovali z vítězství 3:2. Domácí tým nedokázal zvrátit vývoj zápasu, což znamenalo prohru 0:1 už v prvním poločase. Zásadní roli sehrál Rudolf Šťáva, který se dvakrát prosadil a přispěl k výhře hostů. Tato porážka znamenala pro Hrotovice ztrátu prvního místa v tabulce.

Hosté se ujali vedení

Fotbalový zápas mezi týmy Hrotovice a Lipník nabídl dramatické okamžiky a vzrušující branky, které učinily z tohoto utkání nezapomenutelný zážitek pro fanoušky obou týmů. Celý zápas byl plný napětí a dramatických zvratů, které udržovaly diváky na hřišti v očekávání a vzrušení.

První branku utkání vstřelil Rudolf Šťáva v 14. minutě, posílající tým Lipník do vedení 1:0.

Hosté si výhru pohlídali

Hrotovice se však nenechaly zaskočit a v 57. minutě vyrovnal Emil Pokorný, posílající míč do sítě a stav utkání se změnil na 1:1. Ovšem Lipník neztrácel svou odhodlanost a v 67. minutě Rudolf Šťáva znovu zvedl svůj tým do vedení brankou, čímž posunul skóre na 2:1.

Napětí na hřišti stoupalo, zatímco oba týmy bojovaly o kontrolu nad zápasem. Ve 88. minutě přišel další zlomový okamžik, kdy Dominik Vozár z týmu Lipník vstřelil třetí branku, zvyšujíc tak náskok na 3:1. Hrotovice však nevzdaly a v nadstaveném čase (92. minuta) se podařilo Tomáši Ondráčkovi snížit skóre na 3:2, což přineslo do zápasu poslední vzrušující moment. Oba týmy ukázaly svou bojovnost a odhodlanost, což přispělo k atraktivnímu fotbalovému zážitku pro fanoušky na tribunách. Toto utkání připomnělo všem fotbalovým nadšencům, proč milují tento sport. Přináší nejen vzrušení, ale také schopnost týmové spolupráce, odhodlání a sílu charakteru. Zápas mezi Hrotovicemi a Lipníkem se stal svědectvím o tom, jak fotbal může spojit lidi a nabídnout jim emocionální zážitek, který zůstane v jejich paměti navždy.

Hajduk Lipník
Fišer Radim, trenér: Výborných 30 minut prvního poločasu, výborných posledních 30 minut druhého poločasu. Takto by se dal dnešní výkon charakterizovat. V zápase jsme ukázali velkou týmovost a těžkého soupeře porazili. Klukům děkuju, jelikož dnešní zápas odjezdili po zadku.

Sokol Hrotovice
J. Křivánek [-] - P. Padělek [-] (46. J. Petřek [-] ) , J. Kučera [-] (79. J. Hadraba [-] ) , T. Ondráček [-] , J. Votava [-] , P. Hrobař [-] (46. E. Pokorný [-] ) , M. Svoboda [-] , M. Růžička [-] , T. Hadraba [-] , L. Škoda [-] , Z. Kovář [-]

F. Rohony [-] - R. Šťáva [-] (81. . Syrový [-] ) , D. Vozár [-] , A. Kisela [-] , F. Bárta [-] (60. O. Molák [-] ) , L. Vojáček [-] , M. Mašeja [-] , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] , D. Křemenák [-] (68. D. Kučerňák [-] ) , M. Jarý [-]

ŽK: 79. M. Svoboda - 32. L. Vojáček , 37. D. Křemenák , 91. . Syrový .
Hráči zápasu: M. Růžička - R. Šťáva .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: KRYŠTOF Radek - TUROŇ Rudolf, TRETERA Karel.