11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Výčapy porazily doma Stařeč a dotáhly se bodové na první Hrotovice

15

V zajímavém zápase mezi týmy Výčapy a Stareč byly Výčapy lepší a nakonec zvítězily 3:0. První gól padl v prvním poločase, což dalo Výčapům vedení 1:0. Ve druhém poločase pokračovali ve své dominanci, přidali další dva góly a potvrdili své vítězství 3:0 nad Starečem.

Domácí šli v závěru poločasu do vedení

V nedělním zápase mezi týmy Výčapy-Stareč a jejich soupeřem Hrotovice to byl domácí tým, který se chopil iniciativy a nakonec zvítězil v poměru 3:0. Zápas začal vyrovnaně, přičemž oba týmy se snažily získat kontrolu nad hrou. První branka padla v 45. minutě, kdy David Zmeškal dokázal překonat brankáře soupeře, posílajíc míč do sítě a otevírajíc skóre na 1:0 ve prospěch domácích.

Domácí ještě skóre navýšili

V druhém poločase pokračovala snaha obou týmů o vstřelení gólu, ale to byli znovu domácí hráči, kteří se trefili do sítě soupeře. Ve 54. minutě David Matoušek zvyšoval náskok Výčap na 2:0, což uklidnilo domácí fanoušky a zvýšilo sebevědomí hráčů na hřišti. Ondřej Dufek pak potvrdil vítězství Výčapů-Stareče svým gólem v 80. minutě, kdy dorazil centr do vápna a poslal míč přesně do branky. Tímto gólem bylo skóre uzavřeno na konečných 3:0, a domácí hráči i fanoušci mohli slavit důležité vítězství. Tato výhra měla pro Výčapy-Stareč značný význam, protože díky třem bodům se dotáhli na vedoucí tým tabulky, Hrotovice. Tímto výsledkem se posunuli na druhé místo a získali důležité sebevědomí do dalších zápasů v soutěži.Hráči Výčapů-Stareče si zaslouží uznání za svůj výkon a odhodlání, které předvedli na hřišti. Jejich týmová práce, kombinace a důraz na branku byly klíčovými faktory tohoto vítězství. Doufejme, že budou moci tento pozitivní momentum udržet v nadcházejících zápasech a pokračovat ve svém úspěšném tažení v lize.

Sokol Výčapy
D. Rousek [-] (69. L. Nikrmajer [-] ) - M. Semerád [-] , J. Pecka [-] , J. Kopeček [-] (87. R. Nikrmajer [-] ) , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] , R. Zmeškal [-] , O. Dufek [-] (83. M. Kouřilek [-] ) , T. Pecka [-] , D. Zmeškal [-] , S. Merta [-]

TJ Sokol Stařeč
M. Trnka [-] - Z. Barák [-] (46. P. Stuchlík [-] ) , M. Linhart [-] , K. Janík [-] (59. A. Rohony [-] ) , P. Špaček [-] , . Havlíček [-] (59. L. Ježek [-] ) , F. Strouha [-] , R. Ježek [-] , M. Bříza [-] , D. Lorenc [-] , R. Valíček [-]

ŽK: 39. M. Semerád , 65. O. Dufek - 5. Z. Barák , 47. R. Valíček , 68. P. Špaček .
Hráči zápasu: D. Matoušek - F. Strouha .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: ROHONY Filip - CHYTKA Šimon, VOŠMERA Michal.