11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Myslibořice si přivezly z Třebelovic nečekanou výhru

15

V utkání mezi Třebelovicemi a Myslybořicemi se Myslybořice ujaly vedení v prvním poločase a udržely si ho až do konce zápasu. Skvělé výkony hráčů Myslybořic vedly k jejich vítězství 4:1, což znamenalo tři body pro jejich tým. Třebelovice se snažily reagovat, ale jejich snaha nestačila na sílu a efektivitu soupeře

Hosté o gól lepší

Za větrného počasí přivítali domácí hráči celek Myslibořic a od začátku bylo jasné, že půjde o vyrovnané utkání.Hosté se dostali do vedení již v 11.minutě, kdy se prosadil Matoušek. Od té doby byli domácí jasně lepším týmem a vyrovnaní viselo ve vzduchu. Tesař ovšem orazítkoval břevno a zbytek akci vychytal bezchybný Billa, a tak skončil první poločas vedením hostů 0:1.

Hosté ještě skóre navýšili

Do druhého poločasu domácí vlétli a zaslouženě se dočkali vyrovnaní Martinem Liškou - 1:1. Tento stav nevydržel dlouho a hosty poslal zpět do vedení Vejvoda, který po závaru nekompromisně prostřelil Nesibu. Poté se bohužel hra zcela vymkla hlavnímu rozhodčímu a ze zbytku zápasu se stala válka, nikoliv fotbal. Hosté v tomto vyhroceném závěru vsítili ještě dvě branky a domů si odvezli vítězství 1:4.

A tak v zápase mezi Třebelovicemi a Myslybořicemi došlo k překvapivému výsledku 1:4 ve prospěch Myslybořic. Tým Myslybořic si připsal vítězství díky skvělému výkonu, zejména díky dvěma brankám, které vstřelil Josef Matoušek. První poločas skončil 0:1 pro Myslybořice, ale ve druhé části hry se tým rozehrál a přidal další tři branky, což Třebelovice nedokázaly zastavit. Myslybořice tak odchází s triumfem a zaslouženě slaví nečekaně vysokou výhru, která jim posiluje pozici v lize.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Hrálo se vyrovnané utkání. Bohužel jsme v prvním poločase neproměnili gólové příležitosti a to nás stálo bodový zisk.

M. Nesiba [-] - K. Skoumal [-] , D. Smetana [-] , M. Máca [-] , M. Liška [-] (81. D. Janíček [-] ) , K. Tesař [-] (86. K. Veselý [-] ) , M. Kabelka [-] (76. D. Vala [-] ) , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , O. Kemsa [-]