2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Nováček z Předína doma nestačil na Výčapy

17

Fotbalisté Předína v úvodním zápase nové sezóny nestačili těsně na Výčapy, kterým podlehly 0:1

Hosté se ujali vedení v závěru poločasu

První akce se dočkali domácí v 7. minutě, kdy hostující obranu mohl potrestat Vrbka T. který však nedokázal dostat míč do sitě. Hned z následujícího rohu vychytal dorážku Vídenského Rousek. Ve 22. minutě vyslal Šindelář P. nákopem Báňu, který samostatný nájezd nedokázal proměnit a míč skončil v rukavicích hostujícího brankáře. Ve 26. minutě si vytvořili první vážnější šanci hosté, kdy po nákopu neproměnil nájezd Kopeček. O dvě minuty později měli hosté další šanci, kdy do boční sítě pálil Semerád. Ve 40. minutě poprvé otevřeli skóre hosté kdy po centru přehlavičkoval domácího brankáře Dufek.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Do druhé půle domácí vstoupili svižně a ve 49. minutě vystihnul hlavičku Vrbky pohotový Rousek. V 53. minutě vyrazil nájezd Machovce hostující brankář a Vrbkova dorážka tečovaná hostující obranou skončila na břevně. O 10 minut později domácí kapitán Vrbka nechal vyniknout hostujícího brankáře, který jeho střelu z otočky vytěsnil na roh. V 73. minutě po autovém v hazování jen těsně vedle mířil levačkou Kos. Domácí i nadále stupňovali svůj tlak, ale jejich smůla v zakončení přetrvala až do samotného konce, který odzvonila vzdálenější tyč rouskovy branky. Předínu se tak první zápas po postupu nepodařila bude chtít uspět na půdě dalšího nováčka soutěže z Valče

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Dnes nás bohužel velmi trápila produktivita, během zápasu jsme si vypracovali mnoho šancí, které jsme neproměnili za přispění zákroků hostujícího brankáře nebo velké smůly. Zápas jsme odmakali a na míči byli po většinu času lepším týmem. Vstup do soutěže úplně nevyšel, ale za hru se nemusíme stydět.