11.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Přestřelka na Borové Ladě skončila vítězstvím domácích

12

Po, pro mnohé nečekané, remíze na půdě Svaté Maří čekal na Borovou Ladu poslední duel podzimu proti Horní Vltavici.

Rychlý start

Divoké utkání začalo přinášet branky už od svého začátku. Domácí se sice díky Ladislavu Lebedovi dostali do vedení už ve čtvrté minutě, ale hned o minutu později dokázal za hosty vyrovnat Adam Grubner. Stejný případ nastal i po půl hodině hry, kdy si akorát týmy prohodily role. Hosty poslal do vedení 2-1 ve 35. minutě Jiří Štěrba, ale opět o minutu později už bylo srovnáno zásluhou Václava Hovorky

Gólové hody

Divoký zápas pokračoval dál i ve druhém poločase, ve kterém se hned po minutě na hřišti prosadili domácí a Martin Brož se jako střelec mohl běžet radovat. Vyrovnání se hosté nedočkali a navíc za další čtyři minuty inkasovali podruhé, když brankáře Wimberského překonal Michal Vokurka. Právě střelec čtvrté branky Borové Lady byl ale v 60. minutě vyloučen a hosté tak dostali třicet minut "přesilové hry". Jenže místo střílení branek opět inkasovali a v 66. minutě rozhodl René Kurej definitivně o třech bodech pro domácí. Vltavice už jen pouze po bance Jiřího Fořta upravila konečné skóre na poměr 5-3. Borová Lada tak v posledním podzimním utkání zvítězila a před zimní pauzou se posunula na čtvrté místo tabulky.

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , L. Lebeda [-] , M. Brož [-] , R. Kliment [-] , R. Kurej [-] , Š. Kurej [-] , L. Miko [-] , M. Jakš [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

TJ Vltava Horní Vltavice
A. Wimberský [-] - V. Hundsnurscher [-] , S. Horzov [-] , J. Štěrba [-] , P. Koloman [-] , D. Pavlyshynets [-] , A. Grubner [-] , D. Tesař [-] , L. Psotka [-] , J. Jirků [-] , J. Fořt [-]

ŽK: 48. M. Štěrba , 60. J. Fořt . ČK: 60. M. Vokurka .
Hráči zápasu: V. Hovorka .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - MIKO Ladislav (N), MACH Jaroslav (N).