7.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Svatá Maří zdemolovala Lažiště

12

První ze dvou zajímavých duelů sedmého kola se v okresní soutěži na Prachaticku odehrál ve Svaté Maří, kam přijelo Lažiště.

Devět branek!

Zápas byl od prvních minut jednoznačnou záležitosti a divoký poločas nakonec skočil krutým direktem pro hosty poměrem 0:7. V osmé minutě otevřel skóre zápasu Václav Vondrášek, na kterého navázal o dvě minuty Filip Potůček, který vstřelil následně ve 22. minutě i svojí druhou branku, mezi které se vměstnal Stanislav Trojan. Demolice pokračovala dál a po brankách Vítězslava Dvořáka a Tomáše Hubáčka přišla chvíle Václava Vondráška, který uzavřel poločas sedmou branku domácích a následně otevřel druhé dějství rychlou brankou, kterou zaznamenal hattrick. Druhý poločas se pomalu dohrával a poslední devátou branku přidal až v závěru utkání Šimon Košnař, který stanovil konečný výsledek na 9-0 a Svatá Maří získala třetí vítězství v řadě. Naopak Lažiště čeká na výhru už pět duelů.