5.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

Přestřelka pro Svatou Maří

12

Svatá Maří doma jen tak body nerozdává a o tom se měly v sobotním duelu přesvědčit i Horní Vltavice.

Rychlý start

Jenže začátek vůbec neodpovídal predikcím a hosté z prvního útoku udeřili, když se po čtyřiceti vteřinách hry prosadil Dmytro Pavlyshynets. Čtyřiadvacetiletý novic v dresu Horní Vltavice navíc o dvě minuty později přidal i druhou branku a po třech minutách svítilo na světelné tabuli už skóre 0-2. Domácí ale dvě inkasované branky nerozhodily a v 7. minutě přišla kontaktní branka z kopaček Tomáše Hočka, kterého o dvě minuty napodobil rychlonohý Filip Potůek. Po devíti minutách byl zápas zase na remízovém stavu a gólová divočina jela dál. Ve dvacáté minutě hry otočil skóre utkání ve prospěch domácích Václav Vondrášek, ale vedení vydrželo opět pouhé tři minuty, než srovnal za hosty David Tesař. Poslední slovo ale měli opět domácí, když pět minut před koncem nařídil sudí Neumann pokutový kop, který proměnil Jan Psutka a domácí tak do kabin šli za jednobrankového náskoku.

Druhý poločas už sedmibrankovou divočinu z první půle nenapodobil a domácí důsledně hlídali svůj náskok, který udrželi až do konce utkání. Svatá Maří tak získala další tři body za vítězství 4-3 nad Horní Vltavicí.

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - Š. Košnař [-] , J. Psutka [-] , M. Řežáb [-] , V. Důra [-] , P. Sýs [-] , D. Kavan [-] , V. Vondrášek [-] , M. Skalický [-] , S. Trojan [-] , F. Potůček [-]

TJ Vltava Horní Vltavice
L. Svoboda [-] - S. Horzov [-] , V. Hundsnurscher [-] , D. Tesař [-] , A. Grubner [-] , J. Tesař [-] , P. Koloman [-] , M. Štěrba [-] , L. Psotka [-] , J. Zeman [-] , A. Wimberský [-]

ŽK: 60. Š. Košnař - 31. D. Tesař , 32. A. Wimberský , 45. J. Zeman .
Hráči zápasu: D. Pavlyshynets .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: NEUMANN Karel - CHVÁL Vlastimil (N), POKORNÝ František (N).