4.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Dub je stále bez porážky! Maří nadělil šest branek

15

Po nečekaném vítězství v Lažiště se Dub probojoval na první místo a získanou pozici chtěli hráči okolo Pavla Friše potvrdit v domácím duelu proti Svaté Maří.

Jednoznačná partie

Od prvních minut bylo na hřišti jasno, kdo určuje tempo a domácí Dub hrál parádní fotbal. Ten přinášel fanouškům po chvíli i branky a v 7. minutě otevřel gólový účet zápasu Lukáš Balogh, na kterého navázal po čtvrt hodině hry Jaroslav Tesař. Hostující tým dvě slepené branky srazili na dno a domácí si prakticky dělali, co chtěli a ve 28. minutě svítilo na světelné tabuli až nečekané skóre 5:0, když se postupně prosadil podruhé Lukáš Balogh, Ladislav Friš a Anatolij Choďjuš. Čisté konto ale Dubu do poločasu bohužel nevydrželo, když na 5-1 snížil ve 37. minutě Filip Potůček, který dal hostům pouze teoretickou šanci na body.

Klidný konec

Dub ale druhý poločas hru kontroloval a absence nejlepšího střelce týmu, Pavla Friše, nebyla vůbec znát. Definitivní jistotu tři bodů dal domácím v 62. minutě svojí druhou brankou Anatolij Choďjuš, a i když dokázali hosté ještě jednu branku, zásluhou Tomáše Hubáčka, přidat, tak výsledek vyzněl jednoznačným poměrem pro domácí Dub, který tak po vítězství 6-2 stále neokusil hořkost porážky a vede okresní soutěž na Prachaticku.

TJ Dub
M. Knopp [-] - M. Brož [-] , A. Kravčenko [-] , J. Tesař [-] , L. Kukla [-] , D. Otradovský [-] , L. Vojta [-] , L. Humpolák [-] , J. Balvín [-] , P. Půbal [-] , V. Pits [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - J. Janda [-] , M. Magurský [-] , D. Kavan [-] , T. Hubáček [-] , F. Topka [-] , V. Vondrášek [-] , M. Skalický [-] , Š. Košnař [-] , S. Trojan [-] , F. Potůček [-]

Hráči zápasu: A. Choďjuš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - NOVÁK Tomáš (N), CHVÁL Vlastimil (N).