3.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Borová Lada zachránila bod v závěru

15

Borová Lada ještě nezískala ani bod a v sobotním třetím kole na ní čekal soupeř ze Svaté Maří.

Závěr jako hrom

Vyrovnané utkání sice přineslo už po patnácti minutách hry první branku, když se dokázali prosadit domácí Hraničáři, konkrétně matador Václav Hovorka. Na zbytek branek si ale fanoušci museli počkat až do závěrečných minut, kdy se nejprve v 85. minutě prosadili hosté. Stanislav Trojan dokázal vyrovnat a hosté byli na koni. Za další tři minuty opět udeřil šestačtyřicetiletý bojovník hostů a hosté dokázali otočit. Body se ale nakonec dělily! V nastavení dokázal brankáře Stejskala překonat Ladislav Lebeda a Borová Lada tak vybojovala první bod za remízu 2-2 proti Svaté Maří.

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , L. Lebeda [-] , J. Miko [-] , M. Rypl [-] , D. Demeter [-] , M. Jakš [-] , R. Kurej [-] , Š. Kurej [-] , S. Mach [-] , M. Vokurka [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - V. Hrubeš [-] , J. Mistr [-] , M. Magurský [-] , V. Vondrášek [-] , P. Sýs [-] , M. Skalický [-] , P. Mistr [-] , Š. Košnař [-] , S. Trojan [-] , F. Potůček [-]

ŽK: 50. L. Lebeda , 72. M. Vokurka , 72. R. Kurej , 88. M. Dvořák .
Hráči zápasu: S. Trojan .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Sýkora Pavol - DATSENKO Mykhailo, MIKO Ladislav (N).