2.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Desetigólová přestřelka skončila vítězstvím domácího Maří

13

Domácí Svatá Maří dokázala využít zaváhání strunkovického béčka a zvládla vytěžit ze vzájemného duelu bod za remízu 4-4. Vlachovo Březí naopak zvládlo duel proti Borové Ladě, a tak v sobotu došlo na duel dvou bodujících týmů z prvního kola.

První dvacetiminutovka rozhodla

Zápas začal v rychlém tempu a Svatá Maří dokázala Brankáře Davida Hodonického zásobovat svými pokusy. Brankář Vlachova Březí tak poprvé kapituloval už po osmi minutách, kdy ho překonal Trojan a následně za dalších pět minut zvýšil na rozdíl dvou branek Potůček. Po těchto dvou střelcích se do hry vložil i zkušený Václav Vondrášek, který během sedmi minut zkompletoval hattrick, když se prosadil v 19., 21. a 26. minutě. Hororový poločas pro hosty zmírnil v uvozovkách ve 36. minutě Radek Hůrský, který sebral čisté konto brankáři Stejskalovi.

Možná zápletka?

Domácí nastoupili do druhého dějství se čtyřbrankovým náskokem, a když v 52. minutě zvýšil na 6-1 Košnař, tak se zdálo být hotovo. Březí ale dokázalo nejprve zásluhou Bartůňka za další dvě minuty vrátit skóre na původní ztrátu a za další dvě minuty se podruhé prosadil Hůrský. Stav utkání 6-3 tak mohl nabídnou zajímavý konec utkání, ale všechno zhatil po hodině hry svojí druhou branku Potůček. Březí tak prohrálo ve Svaté Maří 7-3 a navíc přišlo o vyloučeného Romana Bartůňka, který obdržel červenou kartu po konfliktu Právě s Potůčkem.

FC Vlachovo Březí B
FB FCVB: Béčko nedokázalo navázat na vítězství v Bavorově a se Svatou Maří prohrála 7-3.

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - P. Sýs [-] , M. Skalický [-] , V. Vondrášek [-] , P. Mistr [-] , T. Hubáček [-] , V. Důra [-] , Š. Košnař [-] , S. Trojan [-] , D. Kavan [-] , F. Potůček [-]

D. Hodonický [-] - R. Mráz [-] , R. Hůrský [-] , J. Pešek [-] , F. Šťoural [-] , J. Noha [-] , V. Kautman [-] , R. Bartůněk [-] , A. Novotný [-] , P. Dejmek [-] , R. Lauda [-]

ŽK: 41. V. Důra , 58. Š. Košnař . ČK: 67. R. Bartůněk .
Hráči zápasu: V. Vondrášek .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Heinzl Václav - PLUHAŘ Marek, CHVÁL Vlastimil (N).