2.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Lažiště vyloupilo Zbytiny

86. J. Kazar - 37. J. Hrbek , 52. M. Kolafa , 65. M. Zelený
13

Favorit z Lažiště čekal po jasném vítězství nad Horní Vltavicí výjezd do Zbytin, které se chtěly pokusit potrápit favorita.

Začátek druhé půle rozhodl

Hosté se museli obejít bez svého elitního střelce Martina Stupára a na počátku hry bylo znát, že chybí Stupárův zabijácký instinkt. Do poločasu se ale před hromadu šancí nakonec hosté dostali do vedení, když se ve 37. minutě prosadil jiný zkušený matador, Jan Hrbek. Druhý poločas chtěli domácí otočit nepříznivý stav utkání, ale nezachytili začátek půle, který rozhodl. V 52. minutě totiž zvýšil na rozdíl dvou branek Kolafa a třetí branku vstřelil po hodině hry Marcel Zelený. Zápas byl za tohoto stavu spíše dohráván a domácí si připsali nakonec dílčí úspěch, když čtyři minuty před koncem sebral Vašurovi čisté konto svým pokusem Jiří Kazar. Zbytiny tak podruhé za sebou doma padly a Lažiště si odvezlo všechny body za vítězství 3-1.