1.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Dub deklasoval Zbytiny osmi góly

68. L. Pivoňka - 9. P. Friš , 18. L. Balogh , 20. P. Friš , 38. L. Balogh , 52. D. Otradovský (p.) , 55. L. Balogh , 81. J. Tesař , 89. V. Novák
12

Po hororovém podzimu předváděly Zbytiny na jaře slušné výkony a na ty chtěl tým z Prachaticka navázat v letošní sezoně. První kolo ale v domácím zápase čekal na Zbytiny Dub, který letos chce pomýšlet na vysoké umístění.

Nekompromisní Dub

Od první minuty bylo jasno, že zápas bude na jednu branku. Dub masíroval Zbytiny a už v deváté minutě rozjel svůj gólostroj nejlepší střelec posledního ročníku, Pavel Friš. Na osvědčeného střelce navázal v 18. minutě i Lukáš Balogh. Posila Dubu ze Lhenic ukázala svojí kvalitu a brankář Socha mohl jen kroutit hlavou. Poločas ale nekončil a oba dva střelci si připsali ještě do poločasu každý po brance a poločas utkání 4-0 jednoznačně rozhodl o třech bodech pro hosty.

Hattrick a nakonec devět branek

Pokud někdo čekal ve druhé půli boj o body, tak se šeredně spletl. Hned v 52. minutě nařídil sudí Heinzl pokutový kop pro hosty a Otradovský rozvlnil sít popáté. Navíc o další tři minuty později Balogh zkompletoval hattrick. Hosté nakonec zvládli do sítě Zbytin dostat osm branek, když v poslední desetiminutovce dokázali góly vstřelit Jaroslav Tesař a Václav Novák mladší. Zápas ale nakonec skončil 8-1, když ještě v 68. minutě připravil Dub o čisté konto Pivoňka.