5.kolo, Pražský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Další klidné utkání mladíků z Hájí

3

Rezerva Hájí se veze na dobré vlně ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Poklidně vedený zápas ze strany Hájí

Čtyři utkání a čtyři přesvědčivé výkony s plným bodovým ziskem. Tak tomu doposud bylo na zápasech FC Háje JM B. To stejné se událo i v nědeli v Hájích, kam přijela rezerva Ďáblic.

Domácí zápas kontrolovali, avšak první branku přidali až v třicátétřetí minutě z kopačky kapitána Jakuba Hendrycha. Chvíli na to v třicátéosmé minutě zvyšil vedení na 2:0 dvacetiletý Kryštof Kepka.

Tentokrát z toho nebyly gólové hody jako v předešlých zápasech. I tak to byl pohlídaný výkon ze strany domácích. Háje tak jen kvůli méně vstřelým brankám jsou na druhém místě 1.B/B třídy.