11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Javornice zvítězila v Teplicích

9

Souboj týmu ze spodku tabulky zvládla lépe Javornice. Ta tak svému soupeři odskočila na rozdíl tří bodů. Fanoušci si pro aktéry na hřišti připravili skvělé pěkné pyropředstavení.

Rychlá branka Plíhala

Hned v úvodu zahrozili domácí, Javornici ale dobrým zákrokem podržel gólman Hynek. Hosté svoji první šanci využili, když Mačího překonal Šrefl. Další branka v první půli nepadla.

Javornici vyšel vstup i do druhé půle

Javornice vstoupila aktivně i do druhého poločasu a v 55. minutě zvýšil na 2:0 Ondřej Plíhal. Poslední branka padla až v samotném závěru, kdy na konečných 3:0 upravil na 3:0 střídající Martin Šrefl.