Prinz Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Teplice - Javornice 0:3 (0:1) 14.10. 16:00 -
N. Paka - Úpice 1:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Velichovky - Černilov 5:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Vítězná - Hajnice 0:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Kobylice - Skřivany 0:4 (0:2) 29.04. 17:00 -
Rudník - Kopidlno 1:7 (1:5) 22.10. 14:00 -
Rudník - Vrchlabí B 3:1 (1:1) 01.10. 16:00 -
Kobylice - St. Paka 3:1 (2:1) 24.09. 13:00 -
Předměřice - Opočno 0:1 (0:1) 10.09. 16:30 -
Hajnice - Svoboda zrušen -
N. Paka - Skřivany 0:2 (0:1) 10.06. 18:00 -
Hejtmánkovice - Kosičky 4:3p. (3:3) 04.06. 17:00 -
Javornice - Slavia HK B 5:2 (2:2) 21.05. 17:00 -
Miletín - Skřivany 4:2 (2:0) 24.04. 17:00 -
D. Králové B - Kalná 3:2p. (1:2) 16.04. 17:00 -
Opočno - Předměřice 2:1 (1:1) 09.04. 16:30 -
Úpice - Vrchlabí B 2:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Skřivany - Jičín B 8:0 (5:0) 30.10. 14:00 -
Kocbeře - Úpice 1:3 (0:0) 03.10. 15:00 -
Lípa - Stěžery 2:6 (1:6) 25.09. 15:30 -
Mostek - Hajnice 4:6 (0:0) 18.09. 16:00 -
Slavia HK B - Opočno 5:0 (4:0) 18.09. 10:15 -
Lípa - Meziměstí 4:2 (3:0) 11.09. 16:30 -
Kobylice - Kalná 4:1 (3:0) 04.09. 16:30 -
Železnice - Miletín 1:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
St. Buky - Poříčí 2:3 (2:2) 21.08. 14:00 -
Vamberk - Třebeš B 0:3 (0:2) 08.08. 17:00 -
Slavia HK B - Č. Meziříčí 5:2 (2:1) 10.10. 10:15 -
Javornice - Slavia HK B 3:4 (2:3) 03.10. 15:00 -
Meziměstí - Předměřice 1:2 (1:2) 28.09. 15:30 -
Lampertice - Radvanice 0:1p. (0:0) 27.09. 15:30 -
Opočno - Předměřice 2:6 (0:3) 19.09. 16:00 -
Javornice - Č. Meziříčí 3:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
Železnice - Skřivany 3:2 (2:1) 23.08. 17:00 -
Opočno - Předměřice 3:2 (2:0) 26.10. 14:30 -
Žacléř - Vrchlabí B 2:3 (2:0) 12.10. 15:30 -
Žacléř B - Čer. Důl 2:1 (2:0) 06.10. 16:00 -
Vamberk - Hejtmánkovice 2:1 (0:0) 28.09. 16:30 -
Kobylice - N. Paka 2:1p. (0:0) 14.09. 17:00 -
Malšovice - Meziměstí 3:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
Meziměstí - Nový HK 1:2p. (1:0) 24.08. 17:00 -
Kuks - Svoboda 2:9 (0:3) 18.08. 14:00 -
Nový HK - Lípa 1:0p. (0:0) 17.08. 17:00 -
Třebechovice - Lípa 12:1 (6:1) 01.06. 14:00 -
Javornice - Meziměstí 4:1 (2:0) 18.05. 17:00 -
Solnice - Malšovice 5:1 (3:0) 05.05. 17:00 -
Přepychy - Smiřice 0:2 (0:1) 28.04. 17:00 -
Smiřice - Kosičky 1:6 (1:4) 20.04. 17:00 -
Lípa - Smiřice 4:1 (3:1) 13.04. 17:00 -
Předměřice - Javornice 3:2p. (2:1) 30.03. 16:30