Domácí se rozloučili se svým trávníkem a po minulém kole si napravili reputaci

10

Domácí fotbalisté si spravili chuť a po předchozím blamáži v Malenovicích potěšili svoje fanoušky přesvědčivou výhrou

K velkému překvapení to byl domácí brankář, který lovil míč ze sítě jako první

Domácí však nezačali podle představ. Hned ve 12. minutě šli díky pokutovému kopu hosté do vedení. Domácí tak do toho museli šlápnout. Vyrovnáno bylo záhy v 18. minutě zápasu. Durna měl dostatek času aby si seřídil mířidla a ze 30 metrů vymetl pavučiny v hostující brance. Ve 30. minutě se dostal u postranní čáry k míči Kowalík a svým důrazem se dostal až do pokutového území, kde pohotovu střelou otočil utkání ve prospěch domácích. To bylo v prvním poločase všechno.

Domácí přidali ještě tři branky a bylo vymalováno

Ořechov s navyšováním skóre příliš neotálel a hned ve 47. minutě zápasu uděřil znovu. Červinka z pravé strany zahrával volný přímý kop. Svou levou nohou našel na zadní tyči zcela osamoceného Durnu, který hlavou na zadní tyč zvýšil na 3:1. V 57. minutě přidal čtvrtou branku Červinka, když nikým neatakován nastavil v malém vápně svou placírku a zakončil. Definitivní tečku za výsledkem udělal v 87. minutě Špedlík, když pumelicí zvýšil na konečných 5:1.

TJ Sokol Ořechov
Jiří Kowalík: Zápas jsme zvládli celkem v poklidu, akorát jsme si to trochu zkomplikovali penaltou, ale pak jsme byli celý zápas lepší, vytvářeli si šance dali 5 gólů a zaslouženě vyhráli. Jediná komplikace je zranění gólmana.

TJ Sokol Slavkov
Martin Chovanec: Zápas v Ořechově se pro nás od začátku vyvíjel celkem dobře. Hrálo se na hrozném hřišti, které bylo navíc měkké po dešti. Po penaltě jsme šli do vedení a hra byla spíše od vápna po vápno, i když ze hry měli více domácí. Chvilku po proměněné penaltě vyrovnali. Pár minut nato jsme darovali domácím gól po naší chybě. Domácí nás nepustili téměř k žádné střele na jejich brankáře. Pak už jen navyšovali skóre.

Počet diváků: 138. Rozhodčí: Bartoň Pavel - ŠEVČÍK Igor, MARTINÁK Jan.