13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Markvartovice zaskočily Hlubinu

10

Ve 13. kole přivítala Hlubina na svém hřišti Markvartovice, od hostů se dalo čekat, že budou velmi nepříjemní, což se potvrdilo a nutno říci, že obrana hostujícího celku předvedla skvělý výkon!

Nuda nuda, šeď šeď

V první půli to byla podívaná spíše pro fanoušky defenzivního fotbalu, šance byli sice na obou stranách, ale nebyli zrovna nebezpečné, tedy kromě jedné šance hostů, kde po chybě v obraně Hlubiny se do příležitosti dostal útočník hostů, svou možnost ale nevyužil. Jinak se po většinu prvního poločasu hrálo spíše na polovině hřiště a poločas tedy branku nenabídl.

Penalta stačí

Ve druhé části šla vidět dravost po vítězství, možná až moc, jelikož v 58. minutě po faulu se naskytla Markvartovicím příležitost v podobě pokutového kopu, který s přehledem proměnil Neuwirth. Pár desítek minut před koncem šlo i po střídaní domácích vidět, že mají chuť srovnat stav utkání, bohužel pro Hlubinu hosté bránili zodpovědně, v soubojích byli silnější, což dokonce vyustilo v pár žlutých karet. Hlubina bohužel musela zkousnout těsnou porážku na domácím hřišti 0:1.

TJ Unie Hlubina B
Martin Kadzus hráč Dorostu(divák): Zápas to byl kvalitní, ale určitě bych byl radši kdyby týmy více promenovali své šance a padlo více gólů. Takhle gól padl jenom jeden a to z penalty, což je škoda a kdyby padlo více gólů, zápas by byl alespoň z té fanouskovske stránky zkrátka zajímavější. Konec utkání byl poměrně akční, protože tlačili obě strany a padlo aji pár žlutých karet. Avšak žádný gól z toho nevyůstil. Takže asi tak

TJ Sokol Markvartovice
Horák kapitán Markvartovic: Kvalitní defenzivou jsme ubránili těsný výsledek a čisté konto.

P. Chudý [-] - P. Karel [-] , J. Padych [-] (86. R. Procházka [-] ) , D. Sztasak [-] , K. Lubojacki [-] (60. M. Krištof [-] ) , J. Cinik [-] (66. L. Kovalovský [-] ) , J. Jesch [-] , D. Konečný [-] (60. M. Hlobík [-] ) , E. Bocko [-] , M. Kočner [-] , A. Foniok [-]

V. Bůžek [-] - T. Krumpholz [-] , R. Kolaska [-] (67. D. Gloser [-] ) , L. Neuwirth [-] , P. Sedláček [-] , D. Sedláček [-] , M. Klos [-] (78. P. Kremzer [-] ) , K. Klos [-] , V. Horák [-] , M. Drnovský [-] , F. Adamčík [-]

ŽK: 44. J. Padych , 65. P. Karel - 65. M. Drnovský , 72. K. Klos .
Počet diváků: 101. Rozhodčí: Dytková Šárka - LOJEK Jakub, ČECHÁČEK Jan.