11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Darkovická produktivita

6. N. Chotár , 21. D. Novák , 40. D. Novák , 45. T. Krumpholz (vl.) , 54. A. Pieknik , 87. L. Poštulka
14

11. kolo Darkovice šly do zápasu z Markvartovicemi s jasným cílem získat všechny body a že musí chtít víc vyhrát než soupeř.

Demolice prvního poločasu

Na gól se dlouho nečekalo, Darkovice byly aktivní už od začátku, už v 6. minutě se po presingu na pravé straně, povedlo domácím vybojovat balón, dostali ho do šestnáctky na jednoho z útočníků, který ho předložil Chotárovi a ten otevřel skóre. Druhý gól přidali domácí po nastřelené v centru do šestnáctky, tam Dominiku Novákovi narazil spoluhráč balon a ten prudkou střelou zvýšil vedení. Do konce poločasu se povedlo domácím ještě dvakrát skórovat, podruhé se trefil Novák a následně si smolný vlastní gól dal Krumpholz. Hosté ale dostali příležitosti ze standardních situací, ze kterých byli hodně nebezpeční, ale využít je nedokázali. Poločas tedy skončil za stavu 4:0.

Šest kousků

V druhém poločase byli na míči více Markvartovice, ale nedokázali si vytvářet vyložené šance, ze kterých by mohli udeřit. Darkovice naopak hrozily z protiútoků, ze kterých se jim nakonec povedlo vytěžit ještě dvě branky, když se prosadil v 54. minutě Pieknik a v 87. minutě Poštulka. Darkovice tedy úspěšně zvládly své domácí utkání a vyhráli 6:0.