9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Absence hráčů

14

Třebovice v 9. kole přivítaly Markvartovice, které postrádaly celkem 7. hráčů, což bylo na hřišti docela znát.

Skvělý vstup hostů a brzké vyrovnání domácích

Vstup se jednoznačně vydařil hostům, kteří se do vedení dostali už po 3. minutách hry, kdy po úniku skóroval Nosreti. Vedení Markvartovicím, ale dlouho nevydželo hned v 9. minutě vyrovnal stav utkání Zápotočný, gól padl po rohovém kopu. Hosté dělali spoustu chyb, z kterých mohli Třebovice těžit, nakonec po jedné z nich se povedlo Zápotočnému vstřelit druhou branku. Nakonec se Zápotočnému povedlo ještě završit hattrick, když se prosadil po úniku na brankáře hostů. Hosté na toto ještě před koncem poločasu zareagovali jedním gólem, který vstřelil Botoš. Poločas skončil 3:2.

Žádná úprava skóre

V druhé půli chtěly Markvartovice srovnat stav utkání, ale pokračovaly prakticky ve stejné hře jako v první části, tudíž se jim srovnat nedařilo. Třebovice mohly klidně skóre navýšit, to se sice nakonec nepovedlo, ale přesto si už vedení pohlídaly.

TJ Sokol Markvartovice
Horák kapitán Markvartovic: Do utkání jsme vstoupili bez 7 hráčů, což šlo na průběhu znát, vlastní chyby nás vyřadili.