2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Kanonáda Hlubiny

8

V úvodním kole dostala Hať nelehký los, když na ní hned ze startu čekala velmi ambiciózní Hlubina, která už v minulé sezóně ukázala, že se s ní musí počítat.

Kontrola průběhu

Domácí Hlubina už od začátku utkání měla zápas pod kontrolou, nad Hatí měla jednoznačnou převahu. První branka utkání přišla už po 14. minutách, kdy se prosadil René Kalay a Hlubina šla do vedení. O druhou branku se postaral staronový střelec Dominik Sztasak, který navýšil vedení domácího celku. Do konce poločasu se už Hlubině i přes skvělý výkon přidat další branku nepovedlo, Hať měla jen pouhé náznaky, kterých se ale domácí obávat nemuseli.

Jednoznačný druhý poločas.

V druhém poločase se prakticky nic nezměnilo, Hlubina nadále kontrolovala zápas, Hať hrozila jen z mála standartních situací, které jí soupeř nabídl, ale skórovat z nich nedokázala. Další gól přišel hned po 4. minutách hry, kdy svou druhou branku utkání vstřelil Sztasak, na něj o 3. minuty později hned navázal Palubjak a bylo vymalováno. Skóre 4:0 bylo už značně poklidné pro domácí, kterým stačilo si utkání jen nadále hlídat, což se Hlubině dařilo, navíc během devíti minut se jí povedlo přidat další tři branky, po gólech Taritsy, Karla a Vaška. Jednoznačný zápas a skvělý výsledek tudíž mohl těšit i slovenského trenéra Hlubiny Lukáše Ďurišku.

TJ Unie Hlubina B
Lukáš Ďuriška Trenér: Chalani podali dobrý výkon a plnili si svoje úlohy čo určite prispelo k tomu, že sme zápas vyhrali