9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

30. M. Nevoral , 36. J. Pinc (vl.) , 44. P. Petz
26

Vladislav potvrdila roli favorita a veze tři body.

Hosté po půli vedli

Domácí Stará Říše přivítala třetí tým tabulky - mužstvo z Vladislavi. Po počátečním tlaku hostů začali hrát domácí a vytvářet si náznaky šancí, které buď hostujíci obrana zablokovala nebo šla střela vysoko nad. Ve 30. minutě šli hosté do vedení, když si hostující útočník udělal z domácích kuželi a nedal gólmanovi Tomkovi šanci - 0:1.Za dalších pět minut po rohu hostů si Pinc srazil míč do vlastní sítě - 0:2. Ve 44. minutě potrestalyihosté hrubou chybu domácí obrany a do kabin se šlo za stavu 0:3.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase domácí zabrali, hosté se jenom bránili a k ničemu se nedostali. Hostující obrana fungovala na výbornou a všechny pokusy domácích úspěšně blokovala. V samém závěru hosté v ojedinělém útoku trefili břevno a odvezli si domů tři body.

FSC Stará Říše B
Petr Pokorný (hráč): Pro nás je to krutý výsledek. Bohužel jsme nezvládli konec prvního poločasu, kde jsme dostali tři branky.

TJ Vladislav
Aleš Martének (asistent trenéra): V prvním poločase jsme vstřelili tři branky takže jsme ve druhém si výsledek již hlídali a mohli dostat větší prostor na hřišti hráči z lavičky.

J. Tomek [-] - M. Vobůrka [-] (42. P. Pokorný [-] ) , F. Nechvátal [-] , J. Pinc [-] , D. Hajdík [-] (52. P. Hradil [-] ) , M. Zedníček [-] , D. Bartoň [-] , M. Zarovnii [-] , M. Žák [-] , D. Tupik [-] , J. Pekárek [-]

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] , J. Martinovský [-] - M. Nevoral [-] , F. Macek [-] (74. M. Tůma [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] (81. P. Vyletěl [-] ) , J. Hrůza [-] (55. J. Slíva [-] ) - P. Petz [-] (74. K. Čihal [-] ) , O. Krátký [-] (55. M. Hort [-] )

ŽK: 16. M. Žák , 29. J. Pekárek , 88. D. Tupik - 28. M. Hort .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KREJČŮ David - BOUZ Filip, OCH František.