2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

15. P. Petz
29

Vladislav oslavila návrat do krajských soutěží vydřenými třemi body.

Domácí po půli vedli

V úvodním kole nejnižší krajské soutěže skupiny B se střetli postupující Vladislav a ze skupiny A přeřazené Jamné. Úvodní šanci hned v první minutě po zaváhání domácí obrany nevyužil hostující Varhaník. Naopak domácí svoji první šanci po úniku Petze proměnili a ujali se vedení - 1:0. Domácí se snažili vedení navýšit, což se jim do konce poločasu nepovedlo, hosté spoléhali na brejkové situace, které však nedokázali dotáhnout do zakončení.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas se odehrával ve snaze domácích si utkání pohlídat do vítězného konce a hostující tým přidal na aktivitě, což vedlo ke zlepšení jejich hry, ovšem bez pořádného zakončení na branku. Po výborném zákroku hostujícího brankáře po střele Nováčka si nakonec domácí po hubeném výsledku připsali první tři body do tabulky.

TJ Vladislav
Aleš Martének (vedoucí): Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně, což se nám příliš nepovedlo, postupem času jsme však byli v utkání lepší a vstřelili branku. Ve druhém poločase na nás dolehl strach o výsledek utkání, což se na naší hře velice projevilo, naštěstí jsme soupeře do žádné velké příležitosti nepustili a připsali si 3 body.

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] , J. Orálek [-] - M. Nevoral [-] , F. Macek [-] (46. D. Svoboda [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , J. Hrůza [-] - O. Krátký [-] (73. P. Vyletěl [-] ) , P. Petz [-] -