2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Rozsochy rozebraly Starou Říši

30

Souboj nováčku vyzněl jasně pro toho ze žďárského okresu.

Domácí po půli vedli

Začátek utkání byl vyrovnaný, i když domácí drželi míč více na svých kopačkách, hosté podnikali nebezpečné brejky. Od 10. minuty začali mít domácí i nebezpečné situace, dva rohové kopy branku nepřinesly. Poté Vojtěch Prášil vysunul do náběhu Pavla Šmerdu, ten se v důrazném souboji 1 n a1 prosadil a dával přes malé vápno na zadní tyč, kde číhal Radek Padrtka a rozvlnil síť - 1:0. Domácí to nabudilo, byli stále aktivní a přišli další branky, kdy se hattrickem prosadil Jan Ludvík po totožných situacích, které proměnil. Některé příležitosti zůstali nevyužity. V závěru první půle se krásnou střelou ze 33 metrů prosadil Oleksandr Opalenyk - 5:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půle byla vyrovnanější, hosté si vytvořili jednu brankovou příležitost po standardní situaci, kterou ale brankář Patrik Juračka zlikvidoval. Domácí měli několik zmařených příležitostí a poměrně hodně akcí končilo odmávanými ofsajdy.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň (trenér): Na utkání jsme se těšili, přistoupili jsme k němu zodpovědně a jsme rádi za první výhru v soutěži. Hosté ovšem nehráli tak špatně, jak by mohl napovídat výsledek. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.