6.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Domácím zachránil bod až v nastavení Venclík - FOTO

5

Poslední zápas těchto týmů na hřišti v Ratíškovicích skončil těsným vítězstvím Sparty, tentokrát k tomo také nechybělo málo.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FK Baník Ratíškovice
Petr Zemánek (trenér): Šťastná remíza, když jsme vyrovnali v nastavení, ale myslím, že zasloužená. V prvním poločase jsme neproměnili několik šancí a v soupeř byl produktivnější když vedl v poločase 2:1. Ve druhé půli jsme se tlačili za vyrovnáním a v závěru jsme měli štěstí když soupeř mohl do naší otevřené obrany zvýšit své vedení a nás podržel gólman Měchura a nakonec se k nám přiklonilo štěstí a v závěru jsme vyrovnali.

J. Měchura [-] - D. Macek [-] , D. Antoš [-] , M. Ševčík [-] , T. Kundrata [-] (68. J. Imrich [-] ) , P. Zemánek [-] , T. Knotek [-] (79. J. Šťavík [-] ) , T. Petrucha [-] , R. Dobeš [-] , L. Kočiš [-] , S. Toman [-] (68. P. Venclík [-] )