13.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

FK Česká Třebová vs. TJ Sokol Moravany: Výhra České Třebové 8:0

5

Dne 28. října 2023 přivítal FK Česká Třebová na svém hřišti tým TJ Sokol Moravany a zápas skončil jednoznačným vítězstvím České Třebové 8:0.

Česká Třebová začala zápas povedeně a během prvního poločasu nasázela soupeři pět branek. M. Borek otevřel skóre v 9. minutě, následovaný Z. Vaňousem, který zvýšil na 2:0 v 10. minutě. Poté se do střelecké listiny zapsali M. Polášek (22. min), D. Šmíd (24. min) a opět Z. Vaňous (35. min). Třebová tak vedla 5:0 na konci prvního poločasu.

V druhém poločase pokračovala dominace domácího týmu. K. Klumpar přidal šestou branku v 48. minutě, následovaný Š. Klímkem, který zvyšil na 7:0 ve 51. minutě. V závěru zápasu V. Novotný uzavřel skóre na konečných 8:0 brankou v 82. minutě.

Závěrečné Hodnocení:

Česká Třebová předvedla vynikající výkon jak v útoku, tak v obraně, což jí zajistilo vysoké vítězství nad TJ Sokol Moravany.