13.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

Vysoký vítězství Libišan

8. O. Kraják , 11. A. Kaufman , 22. A. Kaufman , 36. D. Jošt , 68. O. Kraják , 79. O. Kraják - 35. J. Václavek (p.) , 69. L. Prokop
5

Ve vysoce skórujícím zápase mezi FC Libišany a SK Holice domácí tým exceloval, když zvítězil 6:2.

Libišany začaly zápas skvěle a již ve 8. minutě otevřel skóre Ondřej Kraják, který poslal domácí tým do vedení 1:0. Tohoto náskoku brzy využil Kaufman, který přidal dvě branky v 11. a 22. minutě, čímž zvýšil vedení na 3:0. V 35. minutě snížil Holice na 3:1, když Václavek proměnil pokutový kop. Nicméně, Jošt dal čtvrtý gól pro Libišany v 36. minutě, čímž obnovil jejich třígólový náskok a poslal svůj tým do poločasové přestávky za stavu 4:1.

Ve druhém poločase pokračovala skvělá hra domácích hráčů. Ondřej Kraják dokončil svůj hattrick v 68. minutě, když zvýšil vedení na 5:1. Holicím se podařilo snížit na 5:2 v 69. minutě po gólu Lukáše Prokopa, ale Kraják přidal svůj čtvrtý gól v 79. minutě, čímž uzavřel skóre na konečných 6:2 ve prospěch Libišan.

Celkově šlo o dominantní výkon domácího týmu, zejména v prvním poločase, kdy si vytvořili rozhodující náskok. Ondřej Kraják byl hvězdou zápasu se čtyřmi góly, které sehrály klíčovou roli v tomto vítězství. Libišany si odnesly tři body za své výborné vystoupení a skvělou střeleckou efektivitu.

FC Libišany
Ohlas z kabiny domácích: Dneska nám tam padlo vše co mohlo a jsme za to rádi, důležité tři body.