13.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Vítězství hostů

5

Ve vzrušujícím zápase mezi FK Přelouč a SK Lázně Bohdaneč domácí tým nebyl schopen zastavit sílu hostujícího týmu, který zvítězil 3:0.

Lázně Bohdaneč začaly zápas aktivně a ve 25. minutě otevřel skóre Hundák, který poslal hosty do vedení 1:0. Tato branka byla jedinou v prvním poločase, což udržovalo napětí na obou stranách.

Ve druhém poločase pokračovali hosté ve své ofenzivní hře. V 54. minutě zvýšil Nepivoda vedení na 2:0, což znamenalo pro Přelouč ještě větší problémy. Lázně Bohdaneč pokračovaly ve svém tlaku a v 69. minutě Richard Klouda přidal třetí branku, čímž potvrdil vítězství hostujícího týmu.

Přelouč se snažila reagovat, ale bylo jí těžké proniknout skvělou obranou Lázní Bohdaneč. Hostující tým si udržel pevný střed hřiště a dokázal kontrolovat tempo zápasu, což nakonec vedlo k jejich vítězství 3:0.

Celkově šlo o zápas, ve kterém Lázně Bohdaneč předvedly vynikající týmový výkon a byly schopny využít své šance. Přelouč měla obtíže v bránění a nakonec musela čelit porážce na domácím hřišti. Lázně Bohdaneč si odnesly tři body za své přesvědčivé vítězství.

FK Přelouč
Vojtěch Voženílek: Zápas nám nevyšel, hosté vstřelili góly a zápas si pohlídali.

FK Přelouč
J. Šutovec [-] - M. Hladík [-] , T. Hladík [-] (61. A. Vosáhlo [-] ) , V. Rokyta [-] (56. T. Vorel [-] ) , D. Oliva [-] , M. Březina [-] , D. Čada [-] , T. Husák [-] , J. Novák [-] , D. Dlask [-] (74. J. Kmoníček [-] ) , V. Voženílek [-]

SK Lázně Bohdaneč
D. Czeszewski [-] - R. Klouda [-] (82. R. Strejček [-] ) , M. Hundák [-] , T. Klátil [-] (82. A. Leníček [-] ) , F. Janeček [-] , P. Kárský [-] (74. T. Virt [-] ) , L. Flekr [-] , L. Nepivoda [-] , D. Norek [-] , M. Hruška [-] (61. F. Panchártek [-] ) , J. Koblížek [-]

ŽK: 56. D. Čada , 81. T. Vorel - 71. F. Panchártek , 79. T. Virt .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Martínek Miroslav - HORSKÝ Leonard, HANUŠ Jindřich.