7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

Libišany otočily zápas proti Prosetínu

16. O. Kraják , 28. O. Kraják , 43. J. Fidra , 61. O. Ujec - 15. V. Marek , 17. D. Filipi
9

Zápas mezi týmy Libišany a Prosetín nabídl hodně gólů a vzrušení pro všechny fanoušky přítomné na stadionu

Hned v úvodu utkání se na stadionu dělo hodně věcí. Hosté se ujali vedení díky brance Vladimíra Marka v 15. minutě. Ovšem domácí tým Libišany rychle odpověděl a během několika minut otočil skóre ve svůj prospěch. Ondřej Kraják se trefil dvakrát v 16. a 28. minutě, což poslalo Libišany do vedení 2:1.

Prosetín však nechtěl jen tak přijít o body a okamžitě po úvodním výkopu po Krajákových brankách se podařilo vyrovnat. David Filipi přidal další gól pro hosty v 17. minutě, což znamenalo stav 2:2.

Ve druhém poločase pokračovala dramatická hra. Jan Fidra vstřelil třetí branku pro domácí tým v 43. minutě, což jim opět přineslo vedení.

Ondřej Ujec pak poslal Libišany do ještě většího náskoku, když skóroval v 61. minutě a zvýšil skóre na 4:2.

Tento výsledek vydržel až do konce utkání, a tak si Libišany připsaly tři body za vítězství 4:2. Utkání nabídlo hodně gólů a akce, což udělalo zápas atraktivním pro fanoušky obou týmů.

FC Libišany
Ohlas z kabiny domácích: Do zápasu jsme nevstoupili dobře ale díky druhému poločasu se nám podařilo utkání otočit a vyhrát.