7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

Velké vítězství Mýta

49. F. Grepl - 21. J. Mokrejš , 27. L. Benda , 32. L. Benda , 56. M. Fišer
9

Utkání mezi Českou Třebovou a Vysokým Mýtem B nabídlo divákům zajímavý fotbalový zážitek, který ovládl hostující tým.

Hosté začali utkání velmi aktivně a snažili se tlačit svého soupeře zpět. V 21. minutě se jim podařilo otevřít skóre, když Jakub Mokrejš přesně zakončil jednu z brejkových akcí a poslal svůj tým do vedení 1:0.

Následovaly další minuty tlaku od Vysokého Mýta B, a v 27. minutě přidal druhý gól Lukáš Benda. Tento hráč se následně blýskl dalším gólem v 32. minutě, což znamenalo, že hosté vedli již 3:0.

Domácí Česká Třebová se snažila reagovat, ale obrana soupeře byla pevná a nedovolila jim vytvořit si vážnější šance.

Do druhého poločasu vstoupila Česká Třebová s cílem snížit náskok soupeře a vrátit se do zápasu. V 49. minutě se jim to podařilo, když Filip Grepl překonal brankáře hostů a snížil skóre na 3:1.

Domácí tým se snažil vyvinout tlak na soupeře, ale hostující obrana byla pevná a nedovolila jim další góly.

Naopak, v 56. minutě přidal hostující Martin Fišer čtvrtý gól pro Vysoké Mýto B a potvrdil tak výhru svého týmu 4:1.

Utkání tak skončilo vítězstvím hostů, kteří předvedli efektivní hru a využili své šance. Diváci byli svědky zajímavého zápasu plného gólů a akce na hřišti.

FK Česká Třebová
Nikolas Hubálek: prvních 20 min jsme byli herně lepší. Měli jsme i více gólových šanci ale gól se nam vstřelit nepodařilo. Poté jsme dělali individuální chyby z čeho Mejto ze všeho dokázalo dát gól. Propadali jsme hodně ve středu hřiště. Druhý poločas dokázal ihned snížit skóre Grepl. 4 gól jsem dostali z rohu kde jsme opět byli málo důrazní. Poté jsme si už takřka nevěděli rady jak se kombinací dostat do jejich vápna. Hráli jsme především dlouhé balóny do krajů, kde jsme centrovali do vápna ale marně. Po 3 výhrách přišla krutá porážka a 4 góly doma. Ještě, že jsem nechytal...

J. Lukáš [-] - V. Novotný [-] , F. Grepl [-] , Z. Vaňous [-] , Š. Klímek [-] (61. M. Polášek [-] ) , J. Flídr [-] (41. L. Hýbl [-] ) , K. Klumpar [-] (61. M. Borek [-] ) , D. Šmíd [-] , P. Müller [-] , M. Deml [-] , V. Langer [-] (46. J. Vašata [-] )