7.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Malšovka si doma poradila s Javornicí

11

Javornice nedokázala navázat na první výhru v sezóně. Do 60. minuty byla hra vyrovnaná. V posledních 25. minutách hosté fyzicky odpadly a Daněk s Moravcem dokončily své dvougólové představení.

TJ Sokol Malšova Lhota
Miloš Koblížek, trenér: Chtěli jsme uspět za tři body, což se povedlo takže panuje spokojenost. Javornice do stavu jedna nula místy nebezpečně kousala. Po zvýšení vedení se obraz hry měnil v náš prospěch a hru jsme kontrolovali. Další dvě branky padly po hezkých akcích. Pochvala pro Vaněčka a Bednáře za výkony v zápase. Zápas bez problémů zvládla i trojce rozhodčích.

Javornice
Tomáš Krunčík, trenér: Až do stavu 2:0 jsme hráli velmi vyrovnané utkání, kdy jsme měli dost situací, ze kterých se dalo vyrovnat. Snaha o vyrovnání nás stála spousty sil a ke konci utkání jsme začali odpadat fyzicky i psychicky. Díky tomu je z toho zbytečný debakl, jelikož domácí si konec utkání už zaslouženě užívali.

J. Vaněček [-] - P. Bednář [-] (87. J. Jezdinský [-] ) , J. Havlena [-] , P. Blažek [-] , T. Valc [-] (87. A. Kocman [-] ) - J. Koblížek [-] , L. Daněk [-] (78. J. Musil [-] ) , J. Blažek [-] (81. L. Kocman [-] ) , J. Havelka [-] , J. Koblížek [-] - O. Moravec [-] -