--

10

V dohrávce 13. kola přivítal Frýdek Místek doma Blansko.

Dvougólový poločas

První poločas převládal tlak domácích, kteří si vytvářeli šance. Už v 10. minutě se prosadil Obuch a o dalších 11. minut později přidal další branku Hykel. Hostům se nepodařilo se v prvním poločase nějak dostat do vážnější situace a nějak poločas zlomit, tudíž v první půli ovládl Frýdek 2:0.

Pouhé snížení a skvělý Lasák

Trojité poločasové střídaní blanenských přineslo zlepšení. Tulajdanův pokus ještě vykopl z brankové čáry obránce, ale 15 minut před koncem už se Blansko dočkalo a Gimsay snížil. Blanenští měli šanci na vyrovnání, proti Jarošově hlavičce však zasáhl Lasák. Frýdek v nastaveném čase pečetil vítězství třetím gólem a Blansko tak vyšlo bodově naprázdno.

MFK Frýdek-Místek
K. Lasák [-] - P. Rubý [-] (86. D. Němec [-] ) , A. Gorčica [-] , T. Hykel [-] (61. P. Střelec [-] ) , D. Bialek [-] , M. Obuch [-] , T. Janjuš [-] (86. P. Halda [-] ) , M. Neumann [-] , M. Velner [-] (50. J. Martiník [-] ) , J. Massaniec [-] , R. Coufal [-]