25.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

Brumovice doma porazily Vávrovice "B"

5

Brumovice si ve 25. kole poradily s Vávrovicemi.

Brumovice těsně vyhrály první poločas

Vávrovice byli docela vyrovnaným soupeřem, ale od začátku tahaly za kratší konec. Dostali rychlou branku, na kterou sice stačily do poločasu odpovědět, ale soupeř si do poločasu vzal ze standardní situace vedení zpět.

Domácí si nenechali vedení utéct

Hned na začátku druhé půle napůl zastříhal Schlehofer bylo vyrovnáno. Dlouho ale remízový stav hosté neudrželi a soupeř opět ze standardky trestal. V závěru se Vávrovice hnaly po remíze a z rychlého přečíslení dostaly gól na 4:2