18.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

3. L. Chlebík , 55. M. Houfek (p.) , 74. L. Chlebík , 79. L. Chlebík
7

Ve Větřkovicích se sehrál zápas 18. kola, kdy domácí čelili hostujícímu Melči.

Hned v úvodu Melč chyboval

V 3. minuta Klička ztratil míč ve vápně 1:0. Po celou dobu nátlak tvořily hráči Větřkovic, jen z těch šancí nedávali góly. Hradec nad Moravicí měl také nějaké šance, ale nebylo to nic velkého.

Chlebik dovršil hattrick

Druhý poločas byl spíše nahoru dolů, ale proměnovaly své šance pouze Větřkovice, kdy se v 55. minutě trefil z penalty Houfek Michal, další dva góly vsítil Chlebik Lukáš v 74. minutě a 79. minutě a tím dovršil hattrick.