27.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Zasloužené vítězství domácích, kteří nadělili Písku bůra

4

Za hezkého počasí se v neděli hrálo v Nošovicích a s početnou fanouškovskou základnou. Hned od začátku utkání se Nošovice pustily do soupeře z Písku. Nošovice zaslouženě vyhrály, když diktovaly hru většinu zápasu.

Již v první půli dal Skotnica hattrick

Zasloužené vítězství domácích bylo patrné od prvních minut. Hned ve 3.min chyba hostů při bránění standartní situace, kdy domácím vyšel signál a Račev předložil hlavou zcela volnému Skotnicovi, který se v podobných šancích jako pravý kanonýr nemýlí 1:0. V 15.min se k přímému kopu, zhruba z 20 metrů postavil Zdeněk Skotnica a zamířil přesně do šibenice 2:0. No a běží 35.min útok hostů, který byl zablokovan na hranici 16tky, rychlý přechod domácích a skvěle vyřešený protiútok, kde si Skotnica pohrál s obranou hostů a křižnou střelou k tyči nedal Davidovi Pindorovi šanci a zkompletoval tak svůj hattrick 3:0!!!

Ve druhé půli tempo trochu opadlo, ale i tak padaly branky

Druhý poločas začal tak jak první skončil. V 55.min opět chyba hostů v pokutovem území a po sérií špatných odkopů se trefuje střelou přesně pod břevno domácí Michal Červený 4:0. Za 6 minut dalši gól v síti hostů a pověstného bůra naděluje domací střelec a nejlepší hráč utkání Marek Dyba 5:0. Čestný úspěch hostů zaznamenal alespoň v 84.min Adrian Lipowski, kdy doráží do prázdné branky centr Jaracze 5:1.

SK Nošovice-Lhoty
Zdeněk Skotnica (hráč): ,,Nám se povedl vstup do utkání a prakticky jsme rozhodli v první půli, byli jsme po celý zápas lepším týmem a akorát mě mrzí, že jsme si nechali dát před koncem branku. Hráče utkání volím Marka Dybu.´´

Fotbal Písek
Jan Ligocki (hráč): ,,Hráč utkání byl určitě střelec hattricku domácí Skotnica, kdy za 35min prakticky rozhodl zapas. Z našeho tymu bohužel nevolím nikoho jelikož žádný z hráčů nepředvedl ani 50% svého klasického výkonu. Jediný kdo snesl nějaké měřítko byl náš mladý obránce Kapsia.´´

M. Matyskiewicz [-] - F. Bakota [-] , Z. Skotnica [-] , T. Račev [-] , V. Turoň [-] , P. Bednárek [-] , M. Dyba [-] , M. Kulhánek [-] , L. Krella [-] , T. Kendzior [-] , F. Kaloč [-]

D. Pindor [-] - M. Zahradník [-] , T. Pyszko [-] , J. Sikora [-] , J. Malyjurek [-] , D. Kluz [-] , J. Ligocki [-] , A. Mariňak [-] , F. Turoň [-] , D. Michalík [-] , L. Jaracz [-]

ŽK: 25. A. Mariňak .
Hráči zápasu: M. Dyba - M. Kapsia .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Galásek Michal - GALÁSEK Filip, RICHTER Jan.