9

Od prvních minut zápasu šlo vidět rozdílné postavní obou týmů v tabulce....

První poločas

Bukovec od záčátku zápasu byl lepším týmem.

Na první gól jsme čekali do 21. minuty. Po rohovém kopu J. Krenželoka se hlavou prosazuje R. Kulig 1:0.

Za celý první poločas si Bukovec vytvořil 4 gólovky, proměnil "jen" jednu. To Mostečtí neohrozili bránu ani

jednou a přesto vyrovnali. Nedorozumění mezi brankářem a obráncem domácích využívají hosté na srovnání

gólem do šatny 1:1 A. Puczok.

Druhý poločas

Ve druhé půli to bylo ze strany Bukovce podobné jak v té první, dominovali na hřišti, jenže gól né a né přijít. Nervozita rostla.

Jak už to tak bývá rozhodnutí na kopačkách měli hosté. Druhá chyba v obraně Bukovce tentokrát nebyla potrestána.

Bukovec zahodil do té doby 3 dobré šance, nebo spíše je vychytal nejlepší hráč utkání J. Kotek.

Rozhodnutí zápasu přišlo v 84. minutě. Přesný pas za obranu nachází F. Zogatu, který zpětnou nahrávku směřuje k

J. Krenželokovi a ten i se štěstím "bodlem" skóruje 2:1. Poslední gól přidává J. Koper do prázdné branky 3:1.

Situaci předcházela standartní situace hostů, kteří i s brankářem vrhli všechny síly do útoku.

TJ Beskyd Bukovec
Josef Krenželok: Dneska jsme hráli dobrý fotbal, jenže né a né přidat další gól, abychom zápas ovládli. Proto se Mostečtí dostali do hry a zápas dle výsledku byl až do konce vyrovnaný. Nakonec se nám podařilo dvě akce dotáhnou do konce a zaslouženě jsme vyhráli.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: PODAŘIL Michal - BERNÁT Marek, POVAŽAN Marek.